У Славуті ніяк не можуть навести лад з роботою місцевих ринків

Славутські підприємці заявляють, що адміністрація ринку не враховує їх інтереси при підписанні договорів оренди.

Мої помічники-консультанти взяли участь в ініційованій міською владою зустрічі з підприємцями ринку.

Усі сторони мали можливість висловити свою позицію. Підприємці запропонували своє бачення врегулювання конфлікту. Звертають увагу на договір, який не враховує побажань підприємців, лише адміністрації ринку.

Міському голові озвучили ідею створити профспілку підприємців ринку, яка б працювала для забезпечення захисту їх прав.

Чомусь більшість пропозицій платників податків міський голова не сприймає серйозно, натомість звинувачуючи особисто мене у штучно створеному конфлікті. Це виглядає досить дивно, адже я не маю там ніяких особистих інтересів, лише дбаю про моїх виборців, які, до речі, пропонують як збільшити надходження до бюджету міста, а не конкретної фірми, як є зараз. Здавалося б міська влада мала бути в цьому зацікавлена, але ні.

Запланована наступна зустріч, до якої мої помічники Віталій Янушевський та Вадим Верхогляд запропонували підготувати пропозиції по внесенню змін в договір оренди торгового місця, таких, які б враховували права обох сторін. Міському голові В.Сидору запропонували створити та очолити  робочу групу для проведення другого раунду переговорів між керівництвом ринку та підприємцями. Сподіваюсь конфлікт нарешті буде вирішений, в інтересах мешканців Славути.