Позицію підприємців по касовим апаратам врахували

Враховуючи думку простих людей, в т.ч. з Шепетівки, Славути чи Полонного, сьогодні ми прийняли компромісний закон, який звільняє від необхідності обов’язкового застосування касових апаратів малий бізнес, обсяг обороту в якого за рік не перевищує 1 млн. грн. Крім того, введення касових апаратів відтерміновано до 1 січня наступного року.Кілька тижнів тому ось ці чарівні продавчині з Шепетівського ринку просили в мене аби депутати не вводили касові апарати для дрібного бізнесу, або хоча б відтермінували це рішення.

Разом з тим, на інших зустрічах у мене просять відремонтувати дороги, підняти зарплати та пенсії, зберегти школу та лікарню… На все це потрібні кошти, які держава отримує з податків.

Враховуючи дану людям обіцянку, сьогодні ми прийняли компромісний закон, який звільняє від необхідності обов’язкового застосування касових апаратів малий бізнес, обсяг обороту в якого за рік не перевищує 1 млн. грн. Крім того, введення касових апаратів відтерміновано до 1 січня наступного року. Тобто малі підприємці можуть працювати як і раніше, а трішки крупніші матимуть час на підготовку.

Також ми проголосували за норму, якою звільнили від штрафних санкцій підприємців за неправильне застосування касових апаратів.

Від себе хочу додати – сподіваюсь що підприємці та держава завжди будуть партнерами, і ми разом будемо будувати нашу спільну, багату та щасливу Україну.