Позицію підприємців по касовим апаратам врахували

Враховуючи думку простих людей, в т.ч. з Шепетівки, Славути чи Полонного, сьогодні ми прийняли компромісний закон, який звільняє від необхідності обов’язкового застосування касових апаратів малий бізнес, обсяг обороту в якого за рік не перевищує 1 млн. грн. Крім того, введення касових апаратів відтерміновано до 1 січня наступного року.Кілька тижнів тому ось ці чарівні продавчині з Шепетівського ринку просили в мене аби депутати не вводили касові апарати для дрібного бізнесу, або хоча б відтермінували це рішення.

Разом з тим, на інших зустрічах у мене просять відремонтувати дороги, підняти зарплати та пенсії, зберегти школу та лікарню… На все це потрібні кошти, які держава отримує з податків.

Враховуючи дану людям обіцянку, сьогодні ми прийняли компромісний закон, який звільняє від необхідності обов’язкового застосування касових апаратів малий бізнес, обсяг обороту в якого за рік не перевищує 1 млн. грн. Крім того, введення касових апаратів відтерміновано до 1 січня наступного року. Тобто малі підприємці можуть працювати як і раніше, а трішки крупніші матимуть час на підготовку.

Також ми проголосували за норму, якою звільнили від штрафних санкцій підприємців за неправильне застосування касових апаратів.

Від себе хочу додати – сподіваюсь що підприємці та держава завжди будуть партнерами, і ми разом будемо будувати нашу спільну, багату та щасливу Україну.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини